Účinkující

Tranzan

Tranzan je české hudební sdružení s environmentálním přesahem. Zkušení hudebníci, kteří mají za sebou působení v kapelách Javory, Fru Fru nebo Model Bazaar, se rozhodli svojí tvorbou podpořit zajímavé lidské "projekty" jako jsou láska k přírodě, tolerance, kompostování, nebo třeba cyklojízda. Od jara roku 2014 vystupují na akcích různých žánrů a zaměření s chutí pomáhat tvořit svět pestrý. V současnosti vydali svoje první album s názvem Příběhy o životě, smrti a o tom, co je mezi tím. Zajímavostí pak je, že každá píseň byla natáčena v jiném prostoru se specifickým zvukem a atmosférou. K písním vznikají velmi spontánní videa, která získávají stále větší oblibu u široké veřejnosti. 

WWW.tranzan.cz

 

Pavel Čadek

Pavel Čadek je písničkář hrající na violoncello místo obligátní kytary. Vzhledem k tomu, že je v Česku pravděpodobně jediný, tak se s nadsázkou označuje za zakladatele nového žánru cello-folk. Jeho repertoár obsahuje jak humorné, tak smutné písně, místy s rockovým nádechem. Vystupuje buď sám, nebo se svojí Úcellovou skupinou ve složení Ondřej Zámečník - akordeon, Jakub Špiřík - cajon.

https://bandzone.cz/pavelcadek

https://www.facebook.com/cadek.music/

 

Petr Taks (formace Filozofující dřevorubec a Duo Křehule)

- kreativec, všeuměl, cestovatel a hudebník Petr Taks zvaný Taksík se na zámečku objeví již podruhé. V loňském roce k nám přisvištěl se svojí kapelou Tři tečky a řádně nás nadopoval svým hardfolkem.

V pátek bude mít nachystaný vlastní repertoár doplněný svými nejoblíběnějšími písněmi a v sobotu vystoupí také jak druhá část DUA KŘEHULE s vynikající flétnistkou. Za sebe skutečně doporučuji.